Paralajmërohen sulme terroriste pas kthimit të qytetarëve nga Siria - Bota Sot
Paralajmërohen sulme terroriste pas kthimit të qytetarëve nga Siria

Lajme

Paralajmërohen sulme terroriste pas kthimit të qytetarëve nga Siria

Nga: N.Sh Më: 24 prill 2019 Në ora: 17:20
Gratë e rikthyera nga Siria

Kthimi i 110 shqiptarëve nga Siria nuk i ka pëlqyer veprimtarit Sali Rexhaj.

Para tre ditëve, Rexhaj propozoj që fëmijët të cilët u kthyen nga Siria të iu bëhet testi i ADN-së, ndërsa sot paralajmëron se mund të kryhen sulme terroriste.

Lexojeni postimin e plotë pa ndërhyrjen e redaksisë:

Image
Sali Rexhaj

E tani, ka do tja bejme me 110 njerez, shumica terrorist te ISIS-it te sjelle nga Siria e Iraku.

Nese na liberalizohen vizat, pasi u lan te lire, do te sulmohet Parisi, Roma, Londra, Berlini...

Jo liberalizim te vizave, po do te na i terheqin njohjet.

Bravo Hashim, Behxhet, Labetar...e banda qe lidhje nuk keni me shtet.

Edhe ti Ramush, territorin e Kosoves e ke pergjegjesi, asnje dem nuk duhet as nuk guxon ti shkaktohet shtetit dhe te ardhmes se qytetareve tane.

Aeroplani qe erdhi ne mes te nates, nuk eshte dashte te aterroj kurre dhe ne asnje menyre.

Shkarkone tani Palin, ministrin pa kurriz as doje, se paska dhene keje per aterrim.

Eshte bere aeroporti i Prishtines prone e Erdoganit e Al-Bagdatit.

Hiqjani emerin e Adem Jasharit, mos ja ndytni emerin e gjakun qe e dha per liri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...