I tha diktatorit se modeli i flokëve nuk të shkon: Nuk do të besoni se çfarë i ndodhi asaj - Bota Sot
I tha diktatorit se modeli i flokëve nuk të shkon: Nuk do të besoni se çfarë i ndodhi asaj

Lajme

I tha diktatorit se modeli i flokëve nuk të shkon: Nuk do të besoni se çfarë i ndodhi asaj

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 10:13
I tha diktatorit se modeli i flokëve nuk të shkon: Nuk do të besoni se çfarë i ndodhi asaj

Ai njihet se nuk pranon kritika dhe krimet më mizore që i kryen ndaj popullit të tij.

Një femër mori guximin për t’i thënë diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, se modeli i flokëve nuk të shkon.

Diktatori pasi e dëgjoi vajzës guximtare i tha:

“Ti je femra e vetme që më bën një kritikë, do të marr në qeveri!”.

Menjëherë pas inspektimit të disa punimeve në ushtri, Kim Jong-un e emëroi sekretare të lartë e ushtrisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...