Ramushi dhe Anita shijojnë jetën e natës në kryeqytet, ja çfarë bëjnë

Lajme

Ramushi dhe Anita shijojnë jetën e natës në kryeqytet, ja çfarë bëjnë

Më: 31 mars 2021 Në ora: 23:33
Ramush Haradinaj dhe Anita

Anita Haradinaj shpesh herë sjell momente romantike përkrah Ramushit.

Bashkëshortja e të parit të AAK-së edhe sonte ka sjellur një fotografi ku shihet e lumtur në krahët e tij.

Anita dhe Ramushi sonte kanë shijuar një aheng në një nga lokalet në Prishtinë, teksa shihen më të dashuruar se kurrë më parë.

“Na”, ka shkruar Anita në mbishkrimin e imazhit, derisa Ramushi i dhuron një puthje në ballë.

Kujtojmë që ata janë prindër të tre fëmijëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat