Sukseset vazhdojnë, “Bota sot” mbi 1 milion klikime gjatë ditës së djeshme - Bota Sot
Sukseset vazhdojnë, “Bota sot” mbi 1 milion klikime gjatë ditës së djeshme

Lajme

Sukseset vazhdojnë, “Bota sot” mbi 1 milion klikime gjatë ditës së djeshme

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 11:18
Googleanalytic (instrumenti më i saktë i matjes së audiencës)

Gazeta kombëtare “Bota sot”, po vazhdon të dëshmojë se është ndër mediat e para në raportimin e lajmeve profesionale, të sakta dhe të paanshme.

Në vazhdën e sukseseve, janë edhe klikimet në faqen online të gazetës “Bota sot”.

Dëshmi për këtë, janë mbi një milion klikimet, të cilat “Bota sot”, i ka arritur gjatë ditës së djeshme (14.12.2018).

Duke ju referuar Googleanalytic (instrumenti më i saktë i matjes së audiencës), faqja online e gazetës “Bota sot”,  Botasot.info, është klikuar më shumë se 1 milion herë brenda 24 orëve (1.009.090), duke shënuar kështu edhe një sukses të saj në lexueshmëri.

 

Image

 

E gjithë kjo vjen pas një pune dhe angazhimi të palodhshëm nga i gjithë stafi i gazetës “Bota sot”, i cili do të vazhdojë rrugëtimin drejt sukseseve të reja, falë lexuesve që i qëndrojnë besnik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...