Gazeta “Bota sot” shpall konkurs për gazetarë - Bota Sot
Gazeta “Bota sot” shpall konkurs për gazetarë

Lajme

Gazeta “Bota sot” shpall konkurs për gazetarë

Më: 19 dhjetor 2018 Në ora: 11:32
Foto ilustrim

Gazeta ‘Bota sot’ shpall konkurs për pozitën:

2 gazetarë për portal nga Kosova,

1 gazetar për portal nga Shqipëria,

1 gazetar për portal nga Maqedonia.

Kushtet për këtë pozitë: Preferohet përvoja e punës në media, portale.

Njohja e gjuhëve të huaja është e preferueshme.

Të gjithë të interesuarit janë të mirëpritur të aplikojnë, duke dërguar një CV dhe një foto tuajën në adresën elektronike [email protected]

Konkursi mbetet i hapur nga data 19.12.2018 deri më 31.12.2018.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat