Hapet restorti më i shtrenjtë në botë, një natë sa një apartament 2+1 në Tiranë - Bota Sot
Hapet restorti më i shtrenjtë në botë, një natë sa një apartament 2+1 në Tiranë

Life style

Hapet restorti më i shtrenjtë në botë, një natë sa një apartament 2+1 në Tiranë

Më: 4 maj 2019 Në ora: 20:29
Foto

Resorti më i shtrenjtë në botë është hapur, dhe, siç mund të pritet, të lë pa fjalë jo vetëm me bukuritë, por edhe me çmimin.

Resorti quhet “Ishulli Privat Banva” dhe një natë aty kushton 100 mijë dollarë, ose sa një apartament 2+1 në Tiranë.

Resorti është në arkipelagun Palavan, të Filipinesve, që shihet si fronti i fundit ekologjik.

Koha këtu duket sikur ndalon, dhe temperatura bien shumë rrallë nën 30 gradë Celsius

Image
Image
Image
Image
 
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...