Ushtrimet për bark të cilat bëhen në karrige - Bota Sot
Ushtrimet për bark të cilat bëhen në karrige

Life style

Ushtrimet për bark të cilat bëhen në karrige

Më: 21 maj 2019 Në ora: 19:48
Pamje nga video

Nëse bëni pjesë në kategorinë e njerëzve të cilët kalojnë shumicën e kohës ulur, atëherë këto ushtrime janë mu për ju!

Pasi që ta shikoni këtë video, do ta kuptoni që arsyetime nuk ka më – kush dëshiron të ushtrojë mund ta bëjë këtë madje edhe në punën e vet.

E gjitha që ju nevojitet janë karrigia dhe vullneti!

Nëse nuk keni kondicion të mirë, mos e teproni – bëni këto ushtrime tri herë në javë, mirëpo vetëm disa përsëritje.

Jini këmbëngulës, do t’ju shpaguhet mundi!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...