“Çmenden” njerëzit në ditën e dytë të festivalit Parklife - Bota Sot
“Çmenden” njerëzit në ditën e dytë të festivalit Parklife

Life style

“Çmenden” njerëzit në ditën e dytë të festivalit Parklife

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 18:12
Veshjet të “frikshme” në ditën e dytë të festivalit “Parklife”

Veshjet të “frikshme” në ditën e dytë të festivalit “Parklife”, ndërkohë që dielli shkëlqen në Manchester, Angli.

Rreth 80,000 persona janë pjesëmarrës të këtij festivali dy ditor dhe kanë qenë nën praninë e George Ezra Solange dhe Major Lazer.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat