22 vjeçari vret veten pasi e dashura e tij fejohet me tjetër mashkull - Bota Sot
22 vjeçari vret veten pasi e dashura e tij fejohet me tjetër mashkull

Life style

22 vjeçari vret veten pasi e dashura e tij fejohet me tjetër mashkull

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 22:32
Foto

Një 22 vjeçar nga India ka xhiruar vetëvrasjen e tij live në Facebook pasi që e dashura e tij ishte fejuar për një person tjetër.

Shyam Sikarvar i njohur me pseudonimin  ‘Raj’ e ka postuar live të gjithë ngjarjen.

Ai kishte lënë 4 faqe të shkruara në të cilat ai i kërkonte falje familjes së tij dhe se organet e tij i dhuron për donacion, shkruan Daily Mail.

Ndër të tjera ai kishte thënë që është në depression të madh pasi që e dashura e tij ishte fejuar.

Nuk dihet nëse Sikarëar ishte i ndarë nga e dashura apo ishin së bashku në lidhje në kohën e fejesës së saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...