Pakkush do të besonte, mirëpo kjo është shenja më romantike e zodiakut - Bota Sot
Pakkush do të besonte, mirëpo kjo është shenja më romantike e zodiakut

Life style

Pakkush do të besonte, mirëpo kjo është shenja më romantike e zodiakut

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 18:41
Ilustrim

Kur romanca dhe horoskopi gjenden në të njëjtën fjali, pason lemza e atyre që janë të lindur në shenjat e Peshkut dhe Gaforres

Mirëpo, çfarë do të ndodhë nëse jeni të lindur në të dyja këto shenja, dhe, pos asaj që janë më të ndjeshmit, nuk janë më romantikët?

Kjo edhe nuk ka aq kuptim, mirëpo, fatkeqësisht është e vërtetë.

Më romantikët janë ata, të cilët janë të lindur në shenjën e Luanit.

Edhe pse gëzojnë famën për egocentrikë të rëndë por edhe për aventuristë, Luanët janë persona zemra e të cilëve është e mbushur plot me dashuri për të tjerët.

Ata thjesht adhurojnë njerëzit e tjerë dhe janë të gatshëm të japin çdo gjë nga vetja në mënyrë që personi të cilin e duan të ndihet i dashuruar.

Janë jashtëzakonisht të kujdesshëm, ju dëgjojnë edhe mendojnë t’jua plotësojnë edhe dëshirat më të çmendura.

Luanët janë posaçërisht shenjë besnike e horoskopit dhe derisa të mos i tradhtoni apo zhgënjeni, do t’ju mbulojnë me besnikërinë dhe dashurinë e tyre.

Ata gjithashtu janë miq të shkëlqyeshëm të cilët maksimalisht do t’i përkushtohen miqësisë njësoj si edhe dashurisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...