Bën twerk nudo mbi Ferrari, ja pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin - Bota Sot
Bën twerk nudo mbi Ferrari, ja pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin

Life style

Bën twerk nudo mbi Ferrari, ja pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 08:43
Foto ilustrim

Kjo video nga Ibiza është bërë virale.

Një video e cila tregon një grua nudo e cila bën twerk mbi një Ferrari të kuq dhe shoferi tymos një cigare u bë virale në rrjet.

Pamjet u filmuan në Marina Ibiza në ishullin e Ibizas në Spanjë.

Të shumta ishin komentet negative që mori si video për shkak të përmbajtjes së saj.

Ibiza njihet për plazhet e saj të mbushur me diskoteka.

Të rinjtë mblidhen nga e gjithë bota për të kaluar pushime të ‘çmendura’ në Ibiza.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat