Coverse ka nxjerrë një koleksion të ri atletesh për nuset që urrejnë takat - Bota Sot
Coverse ka nxjerrë një koleksion të ri atletesh për nuset që urrejnë takat

Life style

Coverse ka nxjerrë një koleksion të ri atletesh për nuset që urrejnë takat

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 16:08
Coverse

Thuajse të gjitha gratë pajtohen që mbathja e takave të larta është shumë e dhimbshme, veçanërisht në dasëm.

Dasmat zgjasin shumë, dhe pjesa më e madhe e ditës kalohet në këmbë e duke vallëzuar.

Mbajtja e takave për 5 minuta është e vështirë, e lëre më për gjithë ditën.

Image
Insta

Kështu që, kompania Converse ka lansuar një koleksion atletesh për dasma. Me to, mund të ndiheni rehat dhe me stil në të njejtën kohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat