E tmerrshme, nëna me koronavirus filmon veten derisa tregon problemet me frymëmarrje - Bota Sot
E tmerrshme, nëna me koronavirus filmon veten derisa tregon problemet me frymëmarrje

Life style

E tmerrshme, nëna me koronavirus filmon veten derisa tregon problemet me frymëmarrje

Nga: H.O. Më: 19 mars 2020 Në ora: 22:15
Tara Jane Langston

Një nënë e shëndetshme e ka filmuar vetën duke luftuar me frymëmarrje derisa paralajmëronte rreziqet e koronavirusit, tha se ndihej sikur kishte një gotë në mushkëritë e saj.

Tara Jane Langston, tregoj se si cdo frymë e saj ishte një betejë, por tani ajo është jashtë kujdesit intensiv dhe po shërohet më mirë.

Nëna e dy fëmijëve shkoj me emergjencë në spital të premten e kaluar dhe përfundimisht u diagnostifikua me Covid 19./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat