Meri paralajmëron: Kjo shenjë horoskopi do realizojë më në fund ëndrrën - Bota Sot
Meri paralajmëron: Kjo shenjë horoskopi do realizojë më në fund ëndrrën

Life style

Meri paralajmëron: Kjo shenjë horoskopi do realizojë më në fund ëndrrën

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 14:12
Astrologe Meri

Astrologe Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit për këtë javë. Sipas Merit shume interesante do jete java e fundit e Korrikut dhe fillimi i Gushtit.

Do gjykohen ne baze karmike gabime te se kaluares dhe nepermjet njohurive thelbesore mund te kapercehen. Lidhja pozitive me Neptunin do cliroj shpirtin nga mjegulla dhe do na coj ne gjetjen e zgjidhjeve praktike. Skenarët e Fantazise marrin fund ne pergjithesi dhe ne do shikojme vetem endrra qe mund t’i bejme realitet. Favorizohen plane ne lidhje me artin, filozofia apo me fene dhe metafiziken. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Kjo jave ju favorizon ne lidhje me karrieren, punen dhe plane e endrra qe lidhen me artin apo marreveshje te fshehta apo marredhenie te mbetura ne tentative ne jeten personale

Demi

Do keni lajme shume te mira ligjore apo per te ardhmen e nje pune apo lidhje si nje shans i dyte qe vjen ne jeten tuaj apo si nje enderr qe behet realitet

Binjaket

Do jeni me te qarte ne lidhje me kerkesat tuaja persa i perket karrieres apo marredhenieve me eproret apo me pune qe deri tani kane qene te paqarta. Ceshtjet ekonomike permiresohen

Gaforrja

Bashkepunime shume te rendesishme qe jane tashme reale dhe konkrete pa qene nevoja te jene premtime per te ardhmen. Gabimet e se kaluares ne dashuri mund t’i rregulloni ne kete periudhe

Luani

Kjo periudhe ju qarteson shpirterisht ne lidhje me ndjenjat bashkepunimet apo perfitimet qe keni ne marredhenie me te tjeret apo me partnerin ne cift. Do keni plane konkrete

Virgjeresha

Nje moment i bukur ku ju realizohet nje enderr ne lidhje me nje marredhenie te pamundur deri tani ne jeten personale. Por kjo periudhe ju nxjerr ne pah edhe talentet

Peshorja

Antagonizmi ndaj jush do vazhdoj dhe do beni mire te mos i hapni kartat tuaja me kundershtaret por te vazhdoni projektet qe enderroni vete te cilat do realizohen dhe lerini qente te lehin. Ne kete rast mund te jene ne shenjen e Dashit

Akrepi

Shume bindes dhe erotik dhe romantik duke marre me ne fund ate qe doni dhe si e doni nga jeta e cila ju ka mohuar shume te drejta por qe tashme e rregullon gabimin

Shigjetari

Shtepia do behet me e qarte dhe me e bukur per ju apo mund te tentoni te beni realitet nje shtepi tuajen apo nje pushim te gjate buze detit me shume romance

Bricjapi

Fati ne shenjen tuaj me miq te mire mund te bej mrekullira. Prandaj mos hezitoni te jeni ne shoqerine e njerzve qe mund te bejne realitet endrrat tuaja

Ujori

Endrra me e madhe per momentin per ju eshte te dilni nga guacka juaj me mendimin qe tashme mundesite per te perparuar ne investime apo jete personae jane te medha

Peshqit

Duket sikur ne kete periudhe edhe peshqit e vegjel te ndonje akuariumi do kene fatin dhe biskoten me te mire. Kjo faze ka per ju miq te mire dhe njohje te mira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat