Provoni shikimin dhe gjeni fjalën e fshehur

Life style

Provoni shikimin dhe gjeni fjalën e fshehur

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 23:14
Ilustrim

Është mbrëmje dhe ndoshta jeni lodhur tej mase nga një ditë e ngarkuar.

Por ne do t’iu testojmë me diçka të thjeshtë, por që në fakt nuk është edhe aq e thjeshtë.

Duhet të gjeni fjalën që fshihet mes vizave të bardha dhe të zeza.

Ka shumë nga ata që nuk e gjejnë dot, po ti?

Nëse nuk e ke gjetur akoma, aty fshihet fjala “SEE”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat