Tatuazhi i parë – Idetë më të bukura për të cilat nuk do të pendoheni

Life style

Tatuazhi i parë – Idetë më të bukura për të cilat nuk do të pendoheni

Më: 23 dhjetor 2020 Në ora: 12:50
Foto Ilustrim

Diçka e vogël që nuk do të iu dal kurrë nga qejfi!

Të bësh një tatuazh për herë të parë, është njësoj si të biesh në dashui për herë të parë, shkruan “TeenVogue”.

Është një ndjenjë lirie, ankthi, dhemb paksa, por mbi të gjitha, do të doni më shumë.

Por, ndryshe nga një person, tatuazhi do të mbetet me juve përgjithmonë. Disa kanë dëshirë të bëjnë diçka të jashtëzakonshme që në tatuazhin e parë, por disa preferojnë që të bëjnë një tatuazh të vogël, dhe me kalimin e kohës të dizajnojnë dhe zgjerojnë atë.

Nuk ka një mënyrë të duhur ose të gabuar për të bërë një tatuazh, por nëse është hera juaj e parë, atëherë ne sugjerojmë që të bëni diçka më të vogël, në mënyrë që të mund të toleroni dhimbjen.

Këtu kemi mbledhur disa ide për tatuazhin tuaj të parë.

Image
 
Image

 

Image

 

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat