Pesë ide për një makiazh unik të syve

Life style

Pesë ide për një makiazh unik të syve

Më: 24 janar 2021 Në ora: 22:22
Foto ilustrim

Ju nuk keni nevojë për një rast specifik për të bërë pak eksperimente me pamjen e syve tuaj.

Madje të qenit krijues, të argëtohesh dhe të shprehësh botën tende të brendshme, janë arsye të mjaftueshme.

Më poshtë, keni disa ide për t’u dukur kaq ndryshe dhe kaq stil këto ditë gri dimri.

 Dhe jo vetëm:

Image
Image
Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat