Bukuri unike! Si duken njerëzit albin në lentet e një fotografi

Life style

Bukuri unike! Si duken njerëzit albin në lentet e një fotografi

Më: 21 prill 2021 Në ora: 16:11
Njerëzit albin në lentet e një fotografi

Kjo po që është unike!

Përmes artit të saj, fotografja Yulia Taits nxjerr në pah hijeshinë e njerëzve me albinizëm.

Ajo ka publikuar 2 projekte kushtuar njerëzve me këtë gjendje të rrallë të lëkurës të quajtur “Porcelain Beauty” dhe “Porcelain Beauty 2”.

Portretet e Yulias theksojnë bukurinë që këto modele kanë, dhe përmes tyre, ajo ka inkurajuar shumë njerëz të ndihen mirë me lëkurën e tyre.

Bright Side publikon disa nga portretet që Yulia ka kapur me aparatin e saj.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat