Asnjë burrë nuk mund t’i nënshtrojë gratë e këtyre shenjave të zodiakut

Life style

Asnjë burrë nuk mund t’i nënshtrojë gratë e këtyre shenjave të zodiakut

Më: 22 prill 2021 Në ora: 17:52
Ilustrim

Këto gra e vlerësojnë shumë veten e tyre, saqë nuk lejojnë asnjë burrë që të përpiqet të shkatërrojë vetëvlerësimin e tyre ose të vonojë planet e tyre.

Dashi

Dashi nuk ka durim të merret me burra që nuk dinë se çfarë duan ose që i trajtojnë ashpër. Edhe pse janë mjaft të dashur kur janë në një lidhje, këto gra nuk e lënë kurrë temperamentin e tyre të fortë dhe të paparashikueshëm. Nëse e kuptojnë se nuk dashurohen në mënyrën e duhur, ato i ndryshojnë të dashurit e tyre një herë, dy herë ose sa herë që të jetë e nevojshme.

Demi

Gruaja Dem nuk i nënshtrohet lehtë askujt, por kjo nuk do të thotë që ajo pranon çdo lloj mosrespektimi. Kjo grua e di që gjithmonë mund të shkojë më tej dhe një burrë i vrazhdë mund të vonojë planet e saj. Pra, kur bëhet fjalë për të zgjedhur midis planeve tuaja dhe qëndrimit me një burrë që nuk i respekton ato, është e qartë se ajo do t’i japë përparësi planeve të saj.

Virgjëresha

Virgjëresha është shumë kërkuese me partnerët e saj, nuk i pëlqen burrat e papërgjegjshëm që nuk marrin përsipër angazhimet dhe premtimet e tyre në lidhje me marrëdhënien. Gruaja e kësaj shenje kërkon që partneri të veprojë gjithmonë në mënyrën e duhur, në fund të fundit ajo është gjithashtu shumë korrekte dhe nëse sheh pasaktësi ndaj saj, atëherë përshëndet dhe largohet.

Akrepi

Gratë Akrep e dinë potencialin e tyre, jo vetëm intelektual, por edhe joshës. Ajo mund të vendosë lehtësisht çdo burrë në këmbët e saj, kështu që nuk humbet kohë duke u përpjekur të rigjenerojë një burrë që nuk di ta dashurojë atë në mënyrën më të mirë. Akrepi mund të shkojë aq larg sa të ndryshojë të dashurin e tij njësoj siç ndërron rrobat. Ai nuk ka kohë për ta shpenzuar duke vuajtur!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat