Trendi i ri të verës

Life style

Trendi i ri të verës

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 16:22
Ilustrim

Gjatë verës, rregulli ynë kryesor është që të veshim vetëm sandale por Instagrami është mbushur plot me kombinime me çizme.

Kjo do të thotë që nuk duhet të prisni deri në vjesahtë për të veshur një palë çizme por mund ta bëni stilin tuaj veror pak më rock me veshjen e duhur.

Lily Aldridge postoi një foto e veshur me një fustan me lule, të cilin e kishte kombinuar me çizme kamoshi.

Dhe personazhe të tjerë si Katie Holmes dhe Diana Kruger janë shfaqur në rrugët e New York-ut duke ecur me çizme dhe fustane me lule.

Edhe nëse çdo grua ka një stil të ndryshëm, kombinimet e tyre vërtetojnë trendin e ri të verës.

Image
Trendi i ri të verës
Image
Trendi i ri të verës
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat