Nga sot ka ndryshime: Saturni kalon në Ujor dhe ja si do të ndikojë tek të gjitha shenjat e horoskopit

Life style

Nga sot ka ndryshime: Saturni kalon në Ujor dhe ja si do të ndikojë tek të gjitha shenjat e horoskopit

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 17:19
Foto ilustrim

Në zgjimin e sotëm diçka ka ndryshuar në qiell Saturni ka filluar të funksionojë përsëri sepse ka kaluar në shenjën e Ujorit.

Nga sot keni rregulla të reja, ai ju ndihmon të shkëputeni nga çdo gjë e së kaluarës. Saturni tani ju ndihmon të pranoni realitetin. Pastaj, si gjithmonë, për të kuptuar më mirë ndikimin e tij duhet të kontrolloni shenjën tuaj të zodiakut.

Nëse, për shembull, i përkisni Dashit ose Demit, do të keni efektet më të mëdha në punë, me situata që do të zgjidhen dhe planet do të fillojnë përsëri. Bricjapi dhe Ujori gjithashtu duket se janë veçanërisht të favorizuar në një nivel praktik, me aksione dhe biznese.

Nga ana tjetër ka nga ata që përfitojnë më shumë në një nivel marrëdhëniesh, me dashuri . Nëse po mendoni se kush janë këto shenja epo sigurisht Luani, Akrepi dhe Shigjetari.

Peshoret do të arrijnë të shijojnë gjithçka që pëlqejnë, ndërsa Gaforrja ndihet më mirë, sepse do të kenë  pranë vetes njerëz të fortë, të cilët dinë të reagojnë.

Marrëdhënie të mira përsa i përket mirëqenien fizike dhe të brendshme do të ketë për Virgjëreshën. Binjakëve do t’i rritet vetëbesimi dhe peshqit do të ndihen më të lirë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat