Gruaja nga Korça tradhton burrin me komshiun, vjehrri i bën gjëmën - Bota Sot
Gruaja nga Korça tradhton burrin me komshiun, vjehrri i bën gjëmën

Life style

Gruaja nga Korça tradhton burrin me komshiun, vjehrri i bën gjëmën

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 20:51
Ilustrim

Një grua nga Korça e cila jetonte me vjehrrin pasi e kishte burrin në emigracion kishte krijuar lidhje jashtëmartesore me komshiun.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” ka qenë vjehrri ai që e ka zbuluar dhe më pas e ka përzënë nga shtëpia.

Vjehrri ankohej vazhdimisht për nusen e cila gatuante në darkë për ditën që do të vinte dhe më pas ka zbuluar tradhtinë.

Madje bashkëshorti që ndodhet jashtë shtetit ende nuk e di se gruaja e tradhtonte dhe nuk do e gjejë në shtëpi kur të kthehet.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera