Ja arsyet pse burrat braktisin gratë - Bota Sot
Ja arsyet pse burrat braktisin gratë

Life style

Ja arsyet pse burrat braktisin gratë

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 07:05
Ilustrim

Çiftet jo gjithmonë janë të lumtur në jetën e tyre dashurore.

Ndodh që të gjithë të kemi një mikeshë e cila është inteligjente, tërheqëse dhe e arsimuar, por që gjithmonë ka probleme që ndikojnë në prishjen e raportit të marrëdhënieve të tyre.

Sipas një studimi më të fundit të realizuar në lidhje me këtë shpjegohen dhe arsyet kryesore që kanë një ndikim të theksuar në këtë çështje.

Më poshtë do të lexoni disa nga arsyet që ndikojnë në këto marrëdhenie.

–Ato kanë ndryshime në humor

Kjo nuk është gjë e mirë pasi meshkujt preferojnë më shumë vajzat e buzëqeshura.

-Ato i komplikojnë shumë gjërat

-Nuk dinë si t’i dashurojnë meshkujt

-Nuk kujdesen shumë për pamjen e jashtme.

Të gjitha këto arsye kanë një ndikim të veçantë në jetëgjatësinë e një çifti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...