19 vjeçarja nxjerr në shitje virgjërinë: Më duhen para për të vazhduar shkollën - Bota Sot
19 vjeçarja nxjerr në shitje virgjërinë: Më duhen para për të vazhduar shkollën

Life style

19 vjeçarja nxjerr në shitje virgjërinë: Më duhen para për të vazhduar shkollën

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 00:10
Amy

Një adoleshente britanike ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj për të paguar shkollën dhe për të ndihmuar familjen e saj.

19-vjeçarja Amy pretendon që nga “shitja” të marrë më shumë se 1 milion £.

Amy, e cila ka refuzuar që të tregojë mbiemrin e saj, është regjistruar tek faqja “Cinderella Escorts”

Adoleshentja thotë se ajo deri më tani ka dalë në 3 takime me pretenduesit e saj të mundshëm  një bankier i Ëall Street, një biznesmen gjerman dhe një lojtar futbolli.

Ndërkohë faqja e internetit pohon se virgjëria e Amy është kontrolluar nga një mjek dhe “Escorts Cinderella” ka një certifikatë mjekësore si “prove”.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...