Ja kush janë 3 shenjat më me fat të Horoskopit për këtë javë - Bota Sot
Ja kush janë 3 shenjat më me fat të Horoskopit për këtë javë

Life style

Ja kush janë 3 shenjat më me fat të Horoskopit për këtë javë

Më: 31 tetor 2018 Në ora: 18:22
Ilustrim

Astrologët kanë veçuar 3 shenja Horoskopi, të cilat janë konsideruar si më fatlumet e kësaj jave, shkruan Syri.net. Sipas parashikuesve të fatit, e gjithë kjo javë do të sjellë lumturinë dhe fatin për Gaforre, Akrepin dhe Shigjetarin.

Ja parashikimi:

Gaforrja-Kjo është një kohë e bukur për të thënë “po” për mundësitë emocionuese. Shpreheni veten përmes përpjekjeve artistike dhe shmangni kritikun tuaj të brendshëm. Tani për tani, ju keni për qëllim të blini gjithë bukurinë që kjo botë ka për t’ju ofruar. Këtë javë, prisni të keni një javë të suksesshme.

Akrepi-Dielli është në shtëpinë tuaj të parë dhe askush nuk mund ta heqë statusin tuaj si magjistare supreme. Dhe, kjo nuk është arsyeja e vetme pse kjo javë është kaq e veçantë. Ju keni kaluar mjaft kohë stresuese me Venusin në retrogradë te Akrepi. Megjithatë, kozmosi po heq barrën tuaj.

Shigjetari-Mërkuri zyrtarisht do të hyjë te Shigjetari. Kur Mërkuri është në anën tuaj, inteligjenca juaj po ndizet në zjarr. Ju sillni aq shumë aventura në univers kur bashkoni forcat me këtë planet. Në këtë mënyrë, edhe gjërat do i keni në kontroll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...