Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 29 dhjetor 2018 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në pjesët e luginave do të ketë kushte për shfaqjen e mjegullave.

Gjatë ditë do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa veriperëndimore e vendit, veçanërisht përgjatë Povardarisë.

Temperatura minimale do të jetë minus pesë gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë 11 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...