Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 28 janar 2019 Në ora: 08:20
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell, ndërsa në disa lugina do të paraqitet mjegull. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore reshjet do të jenë të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -6 deri -2, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -1 deri 5 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe parashihet që të vazhdojnë reshjet e shiut dhe borës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...