Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 6 mars 2019 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë perëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 0 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 10 deri 22 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe i ngrohtë, ndërsa temperaturat do të arrijnë deri 20 gradë celcius në disa vende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...