Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 29 mars 2019 Në ora: 08:27
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare.

Gjatë natës pritet të rriten vranësirat dhe do të ulen temperaturat.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 6 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë prej 14 deri 22 gradë celcius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...