Shkup: Aksidentohen tre makina, njëra përmbyset - Bota Sot
Shkup: Aksidentohen tre makina, njëra përmbyset

Maqedonia

Shkup: Aksidentohen tre makina, njëra përmbyset

Më: 22 prill 2019 Në ora: 14:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku serioz ka ndodh në Karposh në Shkup, shkruan tv21, transmeton BotaSot.

Në aksident janë përfshirë  tre automjete.

Nga fotografia mund të shihet se një makinë është e përmbysur, ndërsa te dy makinat e tjera janë shkaktuar dëme materiale.

Sipas informatave, për fat të mirë nuk ka viktima nga aksidenti i tre automjeteve, dhe ambulanca ka arritur në vend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...