Arrestohet edhe një femër me drogë në Kumanovë - Bota Sot
Arrestohet edhe një femër me drogë në Kumanovë

Maqedonia

Arrestohet edhe një femër me drogë në Kumanovë

Më: 14 maj 2019 Në ora: 17:13
Policia

Policia ka depunuar në Prokurorinë Publike në Kumanovë padi penale kundër M. R. (31) nga Polonia, me vendbanim të përkohshëm në Kumanovë, për shkak të ekzistencës së dyshimit të prodhimit dhe lëshimit të paautorizuar të substancave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

Më 10 maj, oficerët e policisë kontrolluan shtëpinë ku gruaja e raportuar kishte jetuar dhe është zbuluar marihuanë, një përzierje e duhanit dhe marihuanës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...