Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 08:05
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Në pjesën jugore do të ketë reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 22 deri 33 gradë celcius.

Edhe nesër moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut në disa vende, ndërsa gjatë fundjavës parashihet sërish rritje e temperaturave

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat