Konkurs për regjistrues dhe instruktorë rajonal nga ESHS Maqedoni

Maqedonia

Konkurs për regjistrues dhe instruktorë rajonal nga ESHS Maqedoni

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 17:40
Foto ilustrim

Enti Shtetëror për Statistika shpall konkurs për paraqitjen e kandidatëve për instruktorë rajonal dhe regjistrues

ESHS bën thirrje të gjithë personat e interesuar të cilët dëshirojnë të jenë pjesë e ekipit që do ta zbatojnë Regjistrimin e popullatës, amvisërive dhe banesave të paraqiten në këtë thirrje.

Paraqitje bëhet në këtë ueb-faqe https://popis2021.stat.gov.mk/, ndërsa aty përfshihet edhe kushtet e kandidatëve të cilët duhet t’i përmbushin.

Afati për paraqitje është deri më 5 gusht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat