Shilegov: Askush nuk do të përjashtohet nga procesi i decentralizimit

Maqedonia

Shilegov: Askush nuk do të përjashtohet nga procesi i decentralizimit

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 09:59
Petre Shilegov

Kryebashkiaku i Shkupit i ftuar në emisionin “Magazina Ekonomike” tha se askush nuk do të përjashtohet nga procesi i decentralizimit, ose nga i gjithë hartimi i decentralizimit.

“Teksti që po hartojmë është i gjithi transparent dhe i qasshëm për publikun”, tha Shilegovi.

Sipas tij, për këtë temë do të hapet një debat i gjerë publik, për të kontrolluar të gjitha pjesët e projektit hap pas hapi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat