Moti në Maqedoni për ditët në vijim

Maqedonia

Moti në Maqedoni për ditët në vijim

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 21:31
Foto ilustrim

Moti në ditët në vijim do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Do të ketë ulje të temperaturave veçanërisht në pjesën veriore.

Kushte për reshje të shiut do të ketë edhe ditën e diell.

Erë e fortë me mbi 70 kilometra në orë do të fryjë në drejtim të pjesës perëndimore të Maqedonisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat