Nesër në Maqedoni pritet mot i ligë - Bota Sot
Nesër në Maqedoni pritet mot i ligë

Maqedonia

Nesër në Maqedoni pritet mot i ligë

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 18:59
Foto ilustrim

Cikloni nga Evropa veri-perëndimore këtë fundjavë do të ndikojë te moti dhe atë posaçërisht gjatë ditës së nesërme.

Gjatë ditës së nesërme, moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale, ndërsa në orët paradite në pjesët perëndimore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Edhe në rajonin e Shkupit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe stuhi lokale.

Temperaturat nuk do të ndryshojnë dhe do mbesin në intervalin prej 19 deri 25 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...