Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me kushte për reshje të shiut dhe borës.

Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat minimale e ditës do të jetë 2 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë 8 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat