Daut Haradinaj feston ditëlindjen, ky është urimi që i ka bërë Gold AG - Bota Sot
Daut Haradinaj feston ditëlindjen, ky është urimi që i ka bërë Gold AG

Mediale Vip

Daut Haradinaj feston ditëlindjen, ky është urimi që i ka bërë Gold AG

Më: 6 prill 2019 Në ora: 08:07
Daut Haradinaj dhe Gold AG

Reperi, Gold AG ka uruar Daut Haradinajn për ditëlindje.

Reperi nga Presheva, Gold AG ka uruar deputetin e AAK-së, Daut Haradinajn për ditëlindje.

“arianagushi
D-ukagjin
A-tdhe
U-çk
T-rim

URIME DITËLINDJEN VLLA  #DAUTHARADINAJ ”, ka shkruar Ariani pranë fotos së publikuar në Instagram.

Theksojmë që, Gold AG ka raporte shumë të mira me familjen Haradinaj dhe shpesh është në shoqëri të tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...