Me anë të aplikacionit të famshëm, Bebe Rexha jep një mesazh: Kur të plakem... - Bota Sot
Me anë të aplikacionit të famshëm, Bebe Rexha jep një mesazh: Kur të plakem...

Mediale Vip

Me anë të aplikacionit të famshëm, Bebe Rexha jep një mesazh: Kur të plakem...

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 23:58
Bebe Rexha

Këto ditë keni parë shumë njerëz të thjeshtë ose të famshëm, me fytyra të transformuara për shkak të aplikacionit ‘FaceApp’.

Së fundmi një foto të tillë me aplikacionin ‘FaceApp’ e ka publikuar dhe Bebe Rexha.

Por krahas saj ajo ka dhënë një mesazh të fortë për të gjithë. “Shumë njerëz kanë frikë nga plakja, sidomos femrat.

Image

Shoqëria ka krijuar një ide se meshkujt kur plaken bëhen të bukur si George Clooney, ndërsa femrat shëmtohen, por këto janë përralla. Me moshën vjen mençuria dhe eksperienca, sidomos në shtrat. Kur të plakem do jem një gjyshe e zgjuar, e bukur dhe e paparë”,-ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat