Së shpejti një album nga KMC; Ja dueti i parë…! - Bota Sot
Së shpejti një album nga KMC; Ja dueti i parë…!

Mediale Vip

Së shpejti një album nga KMC; Ja dueti i parë…!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 14:45
KMC

Është kthyer tendenca ku këngëtarët po rimodelojnë mënyrën e tyre të prezantimit tanimë jo vetëm me një single, por me një album të plotë.

Kështu ka menduar edhe reperi tashmë i njohur KMC, i cili shumë shpejt do sjellë një album me plot 8 këngë.

Këngën e parë e ka në bashkëpunim me një talente të re Denadën, me titull “Sun na nalin”.

Le të presim projektin e ri dhe shumë shpejt edhe albumin…!BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat