Harrojeni për pak Coronavirusin, kjo aziatike ‘ndezi’ rrjetin - Bota Sot
Harrojeni për pak Coronavirusin, kjo aziatike ‘ndezi’ rrjetin

Mediale Vip

Harrojeni për pak Coronavirusin, kjo aziatike ‘ndezi’ rrjetin

Më: 25 mars 2020 Në ora: 07:49
Rebecca Chen

Coronavirusi po e shqëtëson akoma gjithë botën.

Duke qenë se epiqendra e shpërthimit ishte në Azi, përkatësisht në Kinë, njerëzit që nga fillimi kanë reduktuar dhe po frikësohen nga aziatikët.

Mirëpo, është një modele nga Singapori e cila e ka ‘nxeh’ rrjetin me pozat e saj.

Fjala është për Rebecca Chen e cila ka hedhur dy fotografi të reja në Instagram.

Duke provokuar me gjoksin, Chen dukej fort seksi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat