Morena Taraku publikon një fotografi emocionuese ku shihet duke i pastruar të atit këmbët - Bota Sot
Morena Taraku publikon një fotografi emocionuese ku shihet duke i pastruar të atit këmbët

Mediale Vip

Morena Taraku publikon një fotografi emocionuese ku shihet duke i pastruar të atit këmbët

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 21:52
Morena Taraku me babin e saj

Morena Taraku është shumë e përkushtuar ndaj babait të saj.

Morena Taraku shumë shpesh shprehë dashurinë e saj që gëzon ndaj të atit me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja së fundmi ka ndarë një disa imazhe në Instastory ku shihet duke i pastruar këmbët e babait në një guacë.

Sipër fotos ka shkruar që ai nuk e ka lënë kurrë të rrëzohet, dhe ka shprehur mirënjohje ndaj tij, duke thënë që ai meriton cdo gjë në këtë botë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat