Sara Hoxha flet për problemet që kishte me peshë - Bota Sot
Sara Hoxha flet për problemet që kishte me peshë

Mediale Vip

Sara Hoxha flet për problemet që kishte me peshë

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 10:52
Sara Hoxha

Sara kishte publikuar një foto ku tregonte strijat në pjesën e kofshëve.

Sara Hoxha gjatë ditës së hënë kishte publikuar një foto në bikini ku tregonte strijat në pjesën e këmbëve, të cilat ishin krijuar pas lëkundjeve në peshë.

Ajo dha një sqarim publik, pasi si duket ndjekësit kishin menduar se këto vija krijohen si pasojë e shtatzënisë, e disa të tjerë i quanin celulit.

“E para: Këto quhen strija dhe jo celulit! E dyta: Nuk më janë bërë gjatë shtatëzënisë, por janë pasojat e lëkundjeve të mëdha të peshës gjatë adoleshencës. E treta: Janë shumë të rralla femrat që nuk kanë strija. Kështu, më mirë mësoni t’i doni ato dhe të ndiheni mirë me lëkurën tuaj. Kjo stigmë duhet të thyhet”, ka shkruar Sara.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat