Ava Max sjell videoklipin e këngës “My head and my heart”, vjen me skena të ‘nxehta’

Mediale Vip

Ava Max sjell videoklipin e këngës “My head and my heart”, vjen me skena të ‘nxehta’

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 19:09
Ava Max

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, ka lansuar videoklipin e saj të ri.

“My head and my heart” titullohet kënga të cilën artistja e solli me videoklip dhe është pjesë e albumit të saj të fundit.

Versioni i parë i kësaj kënge, ai audio, i cili u publikua në kanalin YouTube ka marrë mbi 10 milionë klikime.

Në videoklipin e ri, Ava Max erdhi tejet atraktive, teksa sjell skena të ‘nxehta’ e provokuese në videoklip.

Më poshtë mund ta shikoni videoklipin e ri nga Ava Max.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat