Adriana Matoshi uron muajin e Ramazanit me videon e ëmbël

Mediale Vip

Adriana Matoshi uron muajin e Ramazanit me videon e ëmbël

Më: 13 prill 2021 Në ora: 12:12
Adriana Matoshi

Muaji i Ramazanit ka filluar ditën e sotme (e martë 13 prill).

Adriana Matoshi ka uruar ndjekësit e saj me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit.

Besimtarët e fesë myslimane që nga dita e sotme kanë filluar agjërimin e tyre.

Aktorja dhe deputetja ka hyrë në Instagram për të postuar një video me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit.

Ajo ka publikuar një video me përmbledhje të pamjeve të ndryshme me rastin e muajit të shenjtë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat