Ledri ndan këtë pamje nga pushimet me Sarën dhe vajzën

Mediale Vip

Ledri ndan këtë pamje nga pushimet me Sarën dhe vajzën

Më: 19 prill 2021 Në ora: 09:15
Ledri dhe Sara

Familja Vula dje janë nisur për pushime.

E, sot rep-artisti ka publikuar video teksa iu ka treguar ndjekësve dhe fansave se si ka nisur ditën.

Ledri Vula, ka postuar një video në storien e tij në Instagram derisa duket se ende është në shtrat derisa ka xhiruar partneren Sarën e cila shihet duke pirë një shishe ujë ndërsa vajza, Poem Blu qëndron në shtrat.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar Ledri në mbishkrimin e videos.

Theksojmë se, çifti janë bërë prindër tash e disa muaj të një vajze të quajtur, Poem Blu.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat