Rina Balaj publikon një moment intim në përqafim të partnerit

Mediale Vip

Rina Balaj publikon një moment intim në përqafim të partnerit

Më: 6 maj 2021 Në ora: 09:31
Rina Balaj dhe Sin Boy

Ajo ka kohë që po e shijon lidhjen e saj me Sin Boy.

Dhe, çifti janë aktiv me postime në rrjete sociale nga përditshmëria e tyre derisa nuk mungojnë edhe momentet romantike.

Së fundi, ishte Rina ajo e cila ka publikuar një imazh në storien e saj në Instagram teksa shihet në përqafim të Sin Boy.

Theksojmë se, çifti janë të komentuar në media rozë për momentet e shumta që ndajnë në rrjete sociale të cilët shihen tejet të dashuruar.

Ndryshe, Rina dhe Sin Boy kanë edhe bashkëpunime të cilat janë të pëlqyera nga publiku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat