Operacioni i përbashkët, Lleshaj: Partnerët besim maksimal te Policia e Shtetit! - Bota Sot
Operacioni i përbashkët, Lleshaj: Partnerët besim maksimal te Policia e Shtetit!

Shqipëria

Operacioni i përbashkët, Lleshaj: Partnerët besim maksimal te Policia e Shtetit!

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 15:39
Sandër Lleshaj

Pas njoftimit të policisë së shteti, për realizimin e operacionin e përbashkët me policinë italiane, gjatë të cilit ranë në pranga pesë persona me qëllim ekstradimin drejt Italisë, ka reaguar edhe Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. Ai e quajti aksionin një goditje të rëndësishme të dy palëve ndaj krimit të organizuar.

“Tjetër goditje e rëndësishme e Policisë së Shtetit dhe partnerëve italiane kundër krimit të organizuar. Kjo është një tjetër dëshmi se motivimi i PSH është i lartë dhe se besimi i partnerëve është maksimal. Mirënjohje dhe mbështetje për Policinë tonë dhe partnerët tanë”, shkruan Lleshaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...