Aksidentohet me frezë duke punuar tokën, vdes 62-vjeçari në Fier - Bota Sot
Aksidentohet me frezë duke punuar tokën, vdes 62-vjeçari në Fier

Shqipëria

Aksidentohet me frezë duke punuar tokën, vdes 62-vjeçari në Fier

Më: 23 mars 2019 Në ora: 15:26
Ilustrim

Një 62-vjeçar ka humbur jetën në Fratar të Fierit pasi është aksidentuar gjatë punimit të tokës me frezë.

Viktima Rushit Brahimaj, është dëmtuar në pjesë të trupit dhe në gjymtyrë duke i shkaktuar plagë dhe gjakderdhje.

Edhe pse është dërguar menjëherë në spital, 62-vjecari nuk ka mundur të ju  shpëtojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...