Parashikimi i motit, 24 mars 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit, 24 mars 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit, 24 mars 2019

Më: 24 mars 2019 Në ora: 07:16
Ilustrim

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare.

Parashikohet mjegull /mjegullinë në lugina në orët e mëngjesit. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim-Jugperëndim  me shpejtësi 1-10m/sek.

Temperaturat parashikohen:    

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...